Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!
Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

 

0
Мій кошик

Сумки, рюкзак

Дитячі сумки - це один з найбільш поширених аксесуарів для дітей. Дитині часто хочеться взяти з собою на прогулянку побільше всіляких іграшок та інших дрібниць. Сумка також є незамінним аксесуаром як в короткій, так і в тривалій подорожі.

Як вибрати дитячу сумку?

Вибираючи сумку для дитини, рекомендується враховувати такі основні критерії:

• розмір;

• дизайн (форма і колір);

• місткість;

• матеріал, з якого виготовлено виріб.

Дитячі рюкзаки в обов'язковому порядку повинні бути обладнані спинкою з ортопедичними властивостями. Лямки повинні регулюватися по довжині і доповнюватися м'якими вставками, щоб дитина комфортно почувалася, коли носить його на плечах. Вибір рюкзака значною мірою також залежить від росту дитини.

Інтернет магазин «Дитяча казка» допоможе вам порадувати свою дитину оригінальним і, головне, практичним подарунком.

Дитячі сумки для дівчаток

Найбільш широкий асортимент дитячих сумок представлено серед моделей для дівчаток. Такі аксесуари можуть мати найрізноманітніший дизайн і прикрашатися всілякими стразами, візерунками, малюнками і навіть мереживними рюшами.

Сучасні дівчатка-підлітки часом приділяють вибору аксесуарів набагато більше часу, ніж дорослі. Тому в нашому каталозі ви знайдете не тільки сумки для маленьких дітей, але і аксесуари для дівчаток підліткового віку. Проте самостійно вибрати сумку для дитини в цьому віці досить непросто, тому краще перед покупкою порадитися з майбутньою власницею аксесуара.

Оскільки індивідуальний стиль формується з юних років, то дитину відразу необхідно навчити грамотно підбирати відповідні аксесуари до гардеробу. Як мінімум, вони повинні поєднуватися з вибраними речами за кольором.

Дитячі шкільні сумки

Шкільна сумка - це окрема категорія аксесуарів, яка грає одну з основних ролей в гардеробі кожної дитини. Саме тому на якості сумок для школи не можна економити. Самі по собі шкільні портфелі не повинні бути важкими, оскільки дитині доведеться щодня носити з собою велику кількість книг і шкільного приладдя. Сумки через плече дитячі не надто підходять для школи, оскільки ортопеди довели, що вони сприяють порушенню постави.

Сумки дитячі інтернет магазин «Дитяча казка»

Ви можете вибрати сумку для своєї дитини на нашому сайті і оформити миттєве замовлення. У каталозі представлено товари в розумних цінових категоріях, які часто бувають значно нижчими за ринкові. Якщо у вас виникли певні питання, ви можете звернутися до торгових менеджерів за одним із телефонів, зазначених на сайті.

Сортування:
Вгору